محبوب ترین پسورد جهان چیست؟

کدام پسورد راحتتر هک میشود؟

محبوب ترین پسورد جهان چیست؟

یکی از پر اهمیت ترین مباحثی که لازم است به آن دقت شود این است که چه پسوردی را برای خود انتخاب کنیم؟ روزانه ممکن است در بسیاری از سایت ها ، اپلیکیشن ها ، ابزارهای مختلف نیاز باشد تا یک پسورد مناسب برای خود انتخاب کنید. اما متاسفانه هنوز هم هستند افرادی که از ساده ترین و قابل حدس ترین پسوردها برای خود استفاده میکنند.

بررسی حدود 100 هزار پسورد هک شده ، نشان میدهد هنوز اهمیت پسورد قدرتمند برای خیلی از افراد مشخص نشده و انها از ساده ترین پسوردها نظیر اسم تیم ورزشی ، گروه موسیقی ، شماره موبایل و … استفاده میکنند.

انتخاب پسورد امن

اهمیت پسورد استاندارد

مرکز ملی امنیت سایبری انگلیس باتوجه به اهمیت مباحث فوق ، سعی دارد مردم را راغب کند تا از پسوردها و رمز های قدرتمند استفاده کرده و گزارشی برای بیان اهمیت موضوع ارائه داده است.

این گزارش بیان میکند 23.2 میلیون از پسوردهای هک شده ، 123456 بوده اند. همچنین 7.7 میلیون از پسوردهایی که به راحتی کشف شده اند 123456789 بوده اند. 3.8 میلیون از کاربرانی که پسوردشان کشف شده ، qwerty را انتخاب کرده بودند. 3.6 میلیون نیز password و 3.1میلیون 111111 را انتخاب کرده اند.

ساخت پسورد قوی

از دیگر پسوردهای پر استفاده توسط مردم میتوان به monkey ، iloveyou و dragon اشاره کرد. در کنار این موارد ، اسامی افراد نیز به عنوان پسوردهای پرکاربرد در این گزارش دیده شده و به راحتی مورد هک قرار میگیرد.

همچنین بخوانید:

هاست خوب دارای چه ویژگی هایی است؟

جشنواره سایت اولی ها

شرکت طراحی پورتال سازمانی

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم؟

وردپرس چیست؟

محتوای مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست